Služby? Ale vocaď pocaď!

pondělí 26. březen 2012 13:32

Bez baseballové pálky si pro cheese nechoď!

Ano, spojení bejzbolky a oné vynikající pochutiny z produkce jednoho nejmenovaného řetězce se žlutými obloučky tvořícími jakoby písmeno M není náhodné.  Vešla jsem dnes přesně v 10h 26 min letního času do restaurace Mkového fastfoodu s neodolatelnou chutí na cheesburger a malý džus. V džusu by nebyl problém, ale cheesburgery vydáváme až od půl jedenácté, zněl nekompromisně hlas brigádnice ve slušivém oblečku, kterou můj požadavek  odtrhl od debatního kroužku kolegů, v němž řešili, jakéže to mají nyní používat prostírání, když to s hokejisty došlo…

Ve vynikajícím filmu Volný pád byl Michael Douglas postaven před opačný problém, jelikož požadoval naopak snídani, kterou jako na potvoru podávají přesně do půl jedenácté a on přišel v 10. 34 a.m. (nebo tak nějak, nevím přesně). Notně rozlícen předchozími zvůlemi civilizace vyřešil nepochopení a neochotu personálu postupnou likvidaci provozovny (zmiňovaná pálka ho pak provází celý film)…To já jsem buď taková měkkota, nebo mám pevnější nervovou soustavu, nebo můj apatický postoj k radostem rozvinutých civilizací zabírá…Ještěže se pak můžu vypsat na blog!

Motivace k řešení velkým kyjem tu totiž od rána bobtnala. Před onou nešťastnou událostí v Mc Donaldu, kterou jsem bravurně s pohotovostí mně vlastní vyřešila pětiminutovou procházkou mezi turisty a opětovným tentokrát úspěšným pokusem vymámit svou laskominu, jsem byla nucena vésti hovor se společností dodávající elektřinu a možná i plyn do domácností naivních spotřebitelů.  Naivních proto, že se domnívají, že,  kdo vystupuje jakožto suverénní společnost se schopností konkurovat zaběhnutým gigantům, přeci NEMŮŽE být nějaký nespolehlivý taškář. Taškáři to ovšem jsou. A jelikož jejich jednání poškozovalo člena mé rodiny, nedalo mi to nevložit se do toho a co neslyším…:

No tak jsme vám poslali pár upomínek, i když bylo všechno v termínu zaplaceno, no, to se stane…ale penále jsme nakonec po Vás nechtěli, ne? No jo, vy jste to u nás už ukončili a kdy? Před třemi měsíci? Tak to jsme ještě nestihli ukončit, proto Vám stále chodí ty sipa…a přeplatek z vyúčtování? Aha, no a vy ho chcete? Vážně? Tak jo…Já Vám tady napíšu záznam, že jako urgujete to ukončení…ale kdy to bude, to fakt nevím…radši to na to PRE nehlašte, oni když uvidí, že to máte u nás ještě živý (což neznamená, že předpokládají Váš rychlý skon, nýbrž trvající smlouvu), tak Vám to neuzavřou…Ze zdi za tou šikovnou paní v kostýmku na mě z obří fotky hledí rozesmátý pán třímající plachtoví své jachty…že by majitel firmy? Kde se ty bejzbolky vlastně dají koupit?

Hana Tušlová

Hana Tušlová

Hana Tušlová

Cokoliv mě zaujme, podrobím duševnímu přechroustání a pak vetšinou i něco písnu...

Pozoruji svět okolo sebe, píši o něm. Útočným polovzdělancům v diskuzi neodpovídám. Ostatním děkuji, pomáháte mi zpětnou vazbou.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora